Pán poslanec Mikloško, to naozaj nemáte inú tému?

Autor: Gabriel Huraj | 6.10.2012 o 15:37 | Karma článku: 18,23 | Prečítané:  2617x

Jednoducho, nemôžem pochopiť jednu vec. Naši noví páni poslanci ešte stále nemajú notebooky. No naozaj „hotová tragédia“, ako by povedal jeden z Pachových zbojníkov. Pri nádhernom plate a nič nerobení, ako jeden z opozičných poslancov, o niektorých koaličných  naprogramovaných RUR ani nehovoriac.

Vážený pán Mikloško, ak už vám naozaj vo výkone vašej funkcie bráni len chýbajúci notebook,  ja vám jeden zapožičiam. Je síce straší, ale Office a internet na ňom idú. Dokonca aj PDF. Viac vám aj tak netreba. No ak nebudete spokojný so starším typom, pri vašom plate by som si už dávno zakúpil nejaký nový model do cca 600 € a máte to v suchu. Nemusíte sa nikoho nič pýtať. Bude len váš, aj tak len za naše dane.

V čom vidíte problém? Programovať na ňom aj tak nebudete a vláda má toľko multilicencií Microsoftu, že určite nejaký parlamentný správca vám ho nainštaluje. Aj keď v súčasnosti inštaláciu zmákne aj malé dieťa. Naozaj nemáte nič iné na práci a tento problém vás až natoľko odpútava od práce? Tak si vytlačte dokumenty na vašej centrále, alebo ich dajte vytlačiť vášmu platenému asistentovi.

Je vôbec hanbou si  niečo také žiadať, pri takom plate, ak viete, že na Slovensku sú ľudia, ktorí len prežívajú od výplaty do výplaty, respektíve nedostanú ani len tie výplaty. To sa naozaj nehanbíte niečo také vôbec vypustiť do éteru? 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?