Prečo Britom, Belgičanom či Dánom dochádzajú nervy?

Autor: Gabriel Huraj | 7.9.2012 o 13:14 | Karma článku: 18,76 | Prečítané:  363x

Pred časom sa prevalila kauza o odobraní detí istej rodiny vo Veľkej Británii. To bolo poprasku, akí sú len zlí na britských sociálnych úradoch. Jednému sudcovi asi došli nervy a jednoducho rozhodol tak ako by mali rozhodovať aj slovenské úrady.

Nevieš sa postarať o deti? Máš smolu. Len som spozornel pri jednom. Britániu už naši drahí spoluobčania nenazvali rasistickou. Skôr išlo o nútenú adopciu či obchodovanie s deťmi. Rasisti sme len tu na Slovensku a to zakaždým keď náhodou chceme aby neprispôsobiví občania začali pracovať či dodržiavať zákony.

V tomto pohľade naozaj zaostávame za našimi západnými susedmi. Vyše 1700 zadržaných slovenských  pasov s falošnými údajmi  z britskej strany je hanbou pre Slovensko. Chceli sme odpoveď a Briti nám ju poskytli okamžite. Jednoducho ich štedrý sociálny systém narazil na našich špekulantov. Tomu sa nedokázala normálnym spôsobom ubrániť ani Británia. Tak nastala represia. Normálna, legálna a pre našinca veľmi poučná. Podobne to bolo vo Francúzsku či Belgicku. Jednoducho im došla trpezlivosť. Sociálne dávky sa pekne krásne zneužívali.

Milióny odtekali nielen z ich kás, ale aj z našej. Pretože, máme jednoducho také zákony. Neexistuje kontrola týchto špekulantov a tak sa čerpú sociálne dávky veselo z oboch štátov.

Kým si Európa neuvedomí ako to v skutočnosti je a nie všetkým občanom sa jednoducho chce pracovať, nepohneme sa ďalej. Práce je dosť a more práce je pre nekvalifikovaných. Len akosi sa „papaláši“ toho boja. Žeby to bolo silnou voličskou základňou v tejto skupine obyvateľstva?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Začne nosiť Kočner väzenský odev a prečo nejde Rusko do basy? (otázky a odpovede)

Kedy začne rozhodovať Najvyšší súd a ďalších 10 odpovedí.


Už ste čítali?