„Traja mušketieri a Dartaňan“ sa už dohodli

Autor: Gabriel Huraj | 12.12.2011 o 12:24 | (upravené 12.12.2011 o 12:29) Karma článku: 9,31 | Prečítané:  1851x

Aj tak by sa to dalo povedať po Košickom sneme strany Smer – SD. Na Slovensku už máme len štyri spravodlivé strany, ktoré všetko vedia a sú tak pro-Bruselské, že z toho začínam mať obavy. Obavy zo straty. Straty samostatnosti, územia a vytvorenia Európskeho superštátu.

Postupne sa nám začne meniť identita a svetové jazyky si na  ten náš ani nespomenú. Budeme  postupne asimilovaní a v rámci jednej obrovskej únie národov len taký fľak na mape. Postupne sa presadí v rámci noviel EÚ a superštátu aj jazyk. Budú ho tvoriť tri, už teraz preferované jazyky v EÚ a to Nemčina, Francúzština a Angličtina. Na Slovanskú jazykovú vetvu sa úplne zabudne.

Kontrola štátnych rozpočtov, daní, poľnohospodárstva. Centralizovaná politika, kde namiesto štátov už budú len regióny. Spoločná armáda a o chvíľu aj polícia.

Naše štyri parlamentné strany Smer –SD, SDKÚ –DS, KDH  a MOST nás neustále presviedčajú, že lepšej alternatívy niet. Strany, ktoré sa ozvali, že sa im takýto centralizmus nepáči, sú jednoducho triedni nepriatelia a do parlamentu sa nemôžu a nesmú dostať. Teda veľká štvorka povedala svoje. Nikto lepší od nich na Slovensku nie je a nikdy nebude! Len tieto strany nás vyvedú z marazmu krachujúcej EÚ.

Práve tieto strany nás tam dostali. To nemyslím iba na Slovensku, ale v celej EÚ. Ich žalúdky nemajú dno. Regulácie, príkazy, predpisy, obmedzenia a porušovanie ľudských práv dominantného obyvateľstva na úkor neprispôsobivých menšín, je presne to, čo sme chceli? Ja určite nie. Každý rozkvet ríše predchádza jej pádu. My sme sa dostali na hranice úpadku.

Malé strany a novovzniknuté vraj nemajú šancu a nemajú ani odborníkov. Ja sa však pýtam, akých odborníkov majú práve tieto strany, keď sme sa dostali do takých problémov, aké máme. Sedliacky rozum už nestačí. Znovu potrebuje Slovensko diktát? Juh Európy využil svoje kultúrne danosti a jednoducho míňal, požičiaval si a drankal od ostatných. Prečo to však majú platiť všetci? Kto zaplatí za mňa, alebo za vás pôžičku?

Pyramídový ekonomický model života na dlh zlyhal. Bankári majú namastené vrecká. Štáty sú pred ekonomickým kolapsom. To, čo sa deje je už len predsmrtný kŕč. Jednoducho buď padnú finančné inštitúcie, alebo štáty. Čo sa stane, ak by si ľudia začali hromadne vyberať úspory z bánk? No padli by. Práve ľudia môžu začať regulovať tento absolútne neschopný systém pre reálny život. Štát nás však umelo núti vkladať peniaze na účty. Štát + súkromné banky = super biznis pre vládnucu oligarchiu.

Ty občan len plať, kým budeš ešte niečo mať, ak už nebudeš, odhodíme ťa. Štyri strany sa už dohodli na delení funkcií. Už ani ich útoky nie sú také ostré a odrazu našli mnohé zhody vo viacerých otázkach. Hlavne v tej Bruselskej – centralistickej. Raz nám rozkazovala Moskva, potom Washington a teraz Brusel. Sme naozaj malí, ale to už naozaj nemáme právo na svoj názor? Kto ochráni v rámci Európskeho superštátu maličkú menšinu so Slovenskou národnosťou žijúcou pod Tatrami?

Ja som si už  vybral a  zvolil našu stranu.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Španielska polícia zastavila druhý útok, zabila päť útočníkov

O útok sa pokúsili v pobrežnom mestečku Cambrils južne od Barcelony.

SVET

Teroristi zaútočili v Barcelone, zahynulo najmenej 13 ľudí

Dodávka vrazila do davu ľudí v centre mesta. K útoku sa prihlásil Islamský štát.


Už ste čítali?