Šľak ma ide trafiť

Autor: Gabriel Huraj | 17.9.2011 o 1:52 | Karma článku: 9,08 | Prečítané:  1308x

No v skutočnosti ma nemôže trafiť. Hlavne nie večer. Proste je to tak. Máme, že vraj 6 nonstop otvorených kardiocentier na Slovensku. Začínam si už myslieť, že to s tým naším zdravotníctvom nie je až také „zlé“.

Vlastne nám všetkým zachraňujú životy. Nepotrebujeme už lekárov ani zdravotnícky personál. Stačí nám „slovo“. Umrieť nemôžete kedy chcete. Po prvé nebudete mať na pohreb, ak nie ste vyvolení a nechcete zadĺžiť rodinu. Taký pohreb je pekne drahá vec. Kremácia tiež. Možno pohrebné služby budú mať akcie typu – ak si u nás objednáte dva, tretí pohreb máte zadarmo. Teda optimálne pre našich politikov by bolo, keby ste sa tam hore pobrali hneď, ako dovŕšite dôchodkový vek.

Trochu sa opakujem, ale nedá mi to. Dokonca aj moji rodičia sú celkom zodpovední a šetria si na ... Je to hrozné čo len vysloviť, nieto napísať. Pritom penzisti zo západnej – vyspelej Európy skôr rozmýšľajú, kam pôjdu na dovolenku.

Na Slovensku nás začali liečiť „slovom“, je tu všetko v poriadku. Budú nám stačiť už len  placebo lieky. To bude zdravý národ! Bez lekárov, bez nemocníc! Super! Výpovede si lekári môžu podávať. Naši politici tam hore nás vyliečia - rečami. Pomaly mi pripomínajú  nášho najvyššieho, aj tam bolo na začiatku slovo. Len na rozdiel od našich pozemských „bohémov“, on niečo aj urobil.

Aby sa nám na tom krásnom Slovensku a to nemyslím vôbec sarkasticky, tak nám prihodil samostatnú odnož slovenského politika. Aby to nebolo až také zlé, tak to rozšíril aj na našu krásnu Európu a šupol nám Európsky parlament.

Chýba nám už posledná vec. Keďže Európa starne a nemá už pomaly kto pracovať – naši neprispôsobiví občania to pochopili ako prví a je potrebné si z nich brať príklad. Načo pracovať, keď aj tak všetko dostaneme: Čo tak naozaj prestať pracovať? Veď aj politici nám len stále sľubujú a sľubujú a sľubujú.

Najbližšie ak prídete k lekárovi, radšej sa ho opýtajte, za koľko to máte, aby ste si ešte stihli užiť ten čas na zemi. Ak nebude o tom nič vedieť lekár – je slabý a je ho potrebné zrušiť ako nejakú nepotrebnú vec. Potom si už zavolajte iba do poisťovne, ak vás samozrejme ešte nepredali. Tá vám to povie určite!

A tak naši mocipáni nám naordinovali najlacnejšie lieky a zdravotnú starostlivosť. Nevadí, že dostanete infarkt v noci, niekde mimo krajského mesta. Jednoducho budete musieť vydržať do rána!

Rozčuľovanie tu nepomôže, lebo by vás naozaj mohlo klepnúť.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Španielska polícia zastavila druhý útok, zabila päť útočníkov

O útok sa pokúsili v pobrežnom mestečku Cambrils južne od Barcelony.

SVET

Teroristi zaútočili v Barcelone, zahynulo najmenej 13 ľudí

Dodávka vrazila do davu ľudí v centre mesta. K útoku sa prihlásil Islamský štát.


Už ste čítali?