Sadizmus a radosť z týrania zvierat na Farme

Autor: Gabriel Huraj | 30.4.2012 o 20:43 | Karma článku: 13,88 | Prečítané:  564x

To, čo predvádzala jedna z účastničiek reality šou Farma sa nedá pomenovať inak ako vyžívanie sa v sadizme a v utrpení zvierat. Dúfam, že jej tá hus „chutila“. Nepozerám tieto šou a vôbec ich nemám rád. Už skôr som o nich písal a myslel som si, že horšie to už byť nemôže.

Už len čakám, kedy začnú inzultovať aj seba navzájom. Ak si myslíte, že to pozerám, nie je to tak. Pozrel som si túto epizódu zo záznamu, pretože sa mi nechcelo veriť, aby televízia a štáb zašiel až tak ďaleko. Hoci scenzúrovali  podrezávanú hus za živa, bolo to otrasné.

Aký príklad môže dávať TV mládeži a mierne labilným povahám? Toto neboli efekty ani umelé zvieratá. To bola skutočná hus. Nie som útlocitný. Bol som poľovníkom a som potravinárom. Jedno je však pravda. Zviera, aj keď je určené na konzum, nemá čo takto pomaly a drasticky zomierať. Smrť podrezaním je jedna z najhorších. Pomaly opúšťa život tvora, ktorý cíti úplne všetko.

To mäso muselo byť riadne vystresované. Takáto brutalita v TV bez opodstatneného dôvodu zverejnenia nemá zmysel ani opodstatnenie. Štáb mal zasiahnuť, ale neurobil to. Ešte to aj odvysielali. O čo je lepší štáb  oproti účastníkom? O nič. Povedal by som, že sú ešte horší, pretože sa na to pozerali prostredníctvom čísiel  zvýšenia sledovanosti tejto stupídnej šou, ktorá padla hlbšie ako som si mohol myslieť.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Nezamestnaní začali útočiť na úradníkov, nechcú pracovať

Najčastejšie sa úradníci s takýmto zaobchádzaním stretávajú v regiónoch s najnižšou nezamestnanosťou.

DOMOV

Policajti si pri Bašternákovi nerozumeli. Kauzu Náš človek uzavreli

Výsledkom je, že k ovplyvňovaniu nedošlo.

EKONOMIKA

Štát asi rozšíri diaľnicu na Trnavu na osem pruhov, potrebuje stovky miliónov

Má sa začať už na budúci rok v októbri.


Už ste čítali?