Igor, daj už Robovi pokoj!

Autor: Gabriel Huraj | 12.10.2011 o 20:25 | Karma článku: 8,95 | Prečítané:  1234x

Nemôžem už jednoducho počúvať, že za všetko môže Fico. My sme tí najlepší. Iba my spasíme túto republiku. A to vôbec nie som Smerák a už vôbec nie Ficov obdivovateľ. Jednoducho už mi táto výhovorka lezie na nervy.

Ak bola táto pravicová vláda taká úžasná, mala sa jednoducho dohodnúť. Fico ozaj za zlé rozhodnutia tejto vlády nemôže. Strašiť ľudí, že sa opäť dostane k moci ako nejaký Satan, je prízemná blbosť. Smer určite voliť nebudem. Mám už svoju stranu, ktorej dám hlas.

Čím viac bude pravica búšiť do Smeru, tým Smer získa väčšiu popularitu. A nech. Nech sa už konečne pravica poučí z toho, že musí začať robiť konštruktívnu politiku voči občanovi a nie sa vždy len vyhovárať na Mečiara či Fica. Kto bude ďalší? Momentálne dala pravica Smeru absolútnu zelenú aj v Európe.

Ak zoberiem zákony, ktoré pripravovala pre živnostníkov, ktorým som, bola a je to katastrofa. Boli viac ľavicoví ako samotný Smer. Podpory pre neprispôsobivých a neriešenie  tejto najvážnejšej otázky nášho bytia. Ani Euroval ani iné drísty nie sú také podstatné ako práve táto otázka. Polmiliónovú armádu dlhodobo problematických obyvateľov, ktorí stratili akýkoľvek návyk k práci, je skutočne pohromou.

S týmto problémom sa treba popasovať. Žiaľ, dôležité otázky presúvate do neurčita a  len tápete a skúšate trpezlivosť Slovákov. Potom všetko zvalíte na Fica, aby za nemohúcnosť voľakto mohol a ostali ste čistí.

Fico za pád naozaj nemohol a po voľbách som aj bol mierne rád, že vyhrala pravica a konečne niečo urobí pre živnostníkov a pracujúcich. Namiesto prepúšťania úradníkov sa noví prijali. Namiesto čerpania Eurofondov sa programy pozastavili. Ja si osobne myslím, že Igor sa s Robom dohodli, pretože si už nevedeli rady, ako ďalejJ.

Aj takáto konšpiračná teória je možná. A čo keď práve Igor ťahá za všetky nitky? J Absurdita? Možno. Kde je pravda? Najprv je potrebná sebareflexia a treba si priznať, že to dosr...li“.

P.S.: krátke vyúčtovanie za živnostníkov len cca:

Zrušenie odpočtu tretieho piliera z daňového základu cca 400 €.

Zrušenie odpočtu nákladov poistení cca 1680 € (totálna diskriminácia oproti firmám a zamestnancom).

Vynútená registračná pokladnica  s modulom cca 300 €.

Zníženie nezdaniteľného základu ? prosím poraďte J .

Zvýšená DPH o jedno percento.

Zníženie paušálneho odpočtu dane.

400.000 tisíc živnostníkov je pre tento štát a vládnucu pravicu absolútne nič! Odpad!

Tak ako,  pravica, na ktorú sa spoliehali živnostníci? Je toto naozaj chyba Fica, ktorý nám dal pokoj? A to znovu podotýkam,  že nie som Smerák.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KULTÚRA

Dokonalosť bokom, treba sa dohovoriť - Fenomén bratislavskej viacjazyčnosti

Či človek prežije - vojnu, koncentračný tábor, vyhnanstvo -, záviselo často aj od toho, či ovláda jazyk, hovorí Jozef Tancer, autor knihy Rozviazané jazyky

EKONOMIKA

Daň z nehnuteľností narástla. Kde ľudia platia najviac?

V Novom Meste nad Váhom zaplatia ľudia na daniach až o 330 percent viac ako vlani.

KULTÚRA

Pixar nikdy nedobehneme, ale máme iné prednosti, hovorí autorka Lichožrútov

Drž sa ľudí, ale drž sa od nich ďalej! Pravidlo jeden pre ponožkožrúta.


Už ste čítali?